Jump to content
dreamer

cerere unban kzh

Recommended Posts

Nickul vostru: kzh
IP-ul: 86.122.30.249
STEAMID-ul:  STEAM_0:0:35298766  
Motivul pentru care aţi primit ban: sa-mi zica "adminu"
Adminul care te-a banat: nu stiu, n-am retinut
Ora aproximativă: acum
Dovezile tale (Print la consola): 

putin mai devreme mi s-au facut poze,am jucat linistit dupa am iesit sa mananc si cand am intrat am luat direct destroy sau ce drc e

am intrat pe ts sa-i explic omului ca ma joc de mult timp pe aici si ca ii dau wg sa vada ca n-am nimic (n-am inchis jocul daca am fost la masa)

dupa care mi-a dat ban si pe ts a inceput sa abereze ca am injurat

https://imgur.com/a/iBrmGya

https://imgur.com/a/4WoYWAQ

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=2207417

PS: astept si eu demo-ul

 

Edited by dreamer

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro unban

ti s au cerut  poze de la river,le ai dat dupa te ai băgat sa joci

ai jucat mereu pe server,ba si la mix uri,ca ai dat join pe mine si ti s-au facut verificări si la mix uri daca tin minte bine. succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare eu i-am dat pika ( nikolas a spus ca este codat ), eu i-am dat pika dupa aceea omul a intrat pe serv si a inceput sa injure cu mortiii cu familie etc.... oricum lua ban permanent. nimeni nu este sluga unui zeu care nu stie sa vb si care in loc sa incerce sa discute frumos primul lucru pe care il face este sa injure. baiatul a intrat si pe ts si la fel a avut un limbaj cel putin de retardat. baiatului i se facuse poze, imediat dupa ce s-au facut poze el a iesit de pe serv direct fara sa zica ca iese la masa sau ca il doare maseaua etc.... 

Edited by baghera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba vere nu te-a injurat nimeni am zis "Cine mi-a dat destroy sau pika sau ce mm e ala"

daca aveti boxe si nici voi nu stiti ce auziti nu e problema mea.

nu am adresat injurii nimanui ca daca era ziceam si nu stateam sa ma feresc crede-ma

Daca tot dati banuri si prostii prezentati si dovezile .

Eu la tot ce am avut de reclamat am pus dovezi..

puneti si voi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai nu eram doar eu si doar nikolas pe ts cand ai injurat... dupa care conversatia pe care ai avut-o cu nikolas pe ts a fost una ok sau nu ? 

inca o data legat de pika eu ti-am dat, daca ne luam strict dupa regulement tu ai iesit afara imediat ce ti s-au facut poze am inteles ti s-a facut foame, dar tu un jucator asa de experimentat cum esti nu stiai ca daca ti se face poze si iesi afara iei ban ? poate la momentul acela colegul meu dorea sa iti faca si un test wg... tu zis cand ai intrat pe ts ca sa iti faca atunci.... eu nu inteleg ceva cum adica ti-a facut poze si tu ai iesit afara? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai baiatule pozele mi s-au făcut cred ca cu vreo 20-30 de minute înainte sa iau pika și le-am dat. Sunt loguri se poate verifica plus ca poate confirma adminul ca i-am trimis linkul ăla atunci plus mi se pare ca scrie și ora pe imgur dacă nu ma înșel când au fost uploadate. Nikolas mi-a zis ca se uita pe mine și a văzut nu știu ce faza suspecta pentru care ar trebui  sa aibă demo.sunt loguri im care se poate verifica și dacă am înjurat pe server și cui le-am adresat 

Și legat de wg ce zici tu acolo nu mi s-a cerut dar nu am închis jocul și am dat eu asa din proprie inițiativa și V-am zis sa chemați și om sa facă verificare ca nu ma deranja. Dădeam orice

Edited by dreamer

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. CHIAR DACA NU AI WALL ... SI NU AU DEMO ... PENTRU INJURII.. MAI ALES CA IS CATIVA ADMINI CE ERAU PE SERVER SI CARE AU SI NINTEI ANI ,DECI NU COPII... BANUL RAMANE !! TC !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...