Jump to content
Sign in to follow this  
Tibex

[FRIENDS] Reclamatie Rezolvata

Recommended Posts

Numele dvs: Tibex
Numele adminului reclamat: v1ol
Data si ora: 2021
Motiv reclamatie: gag fără motiv
Dovada (Print la consola sau demo):

Nu mai văd topicurile deschise, nu am văzut dacă s-a răspuns sau nu, așa că fac unul nou.

Știe despre ce e vorba. Făcusem chat aici. :)) Eu eram agresiv în vorbire și l-am făcut ”terminat” că mi-a dat gag că am scris pe chat litera ”B” imediat după ce am murit. Apoi mi-a dat ban 120 de minute. Aici nu contest.

Ce-i corect nu prea e corect, Tibex are dreptate ca nu a facut nimic decat ca l-a injurat putin asa pe unul dintre admini, nu pe viol, asa in general dar in rest nu a facut nimic, e baiat bun, nu contestam.

(2) În latura penală a procesului, dispozițiile privind medierea se aplică numai în cauzele privind infracțiuni pentru care, potrivit legii, retragerea plângerii prealabile sau împăcarea părților înlătură răspunderea penală, dacă autorul a recunoscut fapta în fața organelor judiciare sau, în cazul prevăzut la art. 69, în fața mediatorului.

Propun sa respectam legislatia in vigoare. 

Deci sa moara toți bărbații mei ca daca mai faci vreo reclamație te ucidrez oi fi tu cat de fondator esti si manager da sa moara toții copii bei care urmeste a fii daca nu

Baieti aici este o reclamatie nu joaca voastra de cuvinte, raspundeti la reclamatie strict pe subiect .

V1ol  este operator cum sunt și eu. Părerea mea este că trebuie vorbit cu băiatul, nu imediat hop remove. Se sancționează pentru început.Cu toții greșim, nici unul nu e perfect. În mod cert trebuie să fim o echipă, nu să scăpăm unii de ceilalți. Eu propun doar să fie sancționat dacă a greșit, dar nu remove. 

Și eu am greșit împotriva lui Tibex când i-am dat gag dar imediat i s-a scos. Îmi asum răspunderea când greșesc. Dar nici nu cred ca voi nu ați greșit de când adminati.. Dacă x, y greșește trebuie să cer remove acelui admin? Să nu uităm că și banuri se dau la greu aiurea pentru că e plin forumul de cereri umban. Acolo se sancționează dacă nu există dovadă din partea adminului. Eu nu am văzut nici un admin să fie sancționat. Acum ca a greșit V1ol cerem remove? Așa ne numim noi o echipă care vor să ducă serverul cât mai sus eliminând din admini doar dintr-o singură suflare? 

Deciziile apartin Detinatorilor indiferent ce zic admini,noi analizam situatia si luam decizia finala.

Referitor la aceasta reclamatie , adminul reclamat o sa fie sanctionat verbal.

TC.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...