Jump to content
Sign in to follow this  
70kgkid Razvi

[FRIENDS] Reclamatie Rezolvata

Recommended Posts

Numele dvs: 70kgkid | Razvi
Numele adminului reclamat: ViduKa
Data si ora: 24.01.2020 | 16:25
Motiv reclamatie: ban aiurea, doresc dovada pentru ban. Mi-a dat gag degeaba si cand l-am intrebat de ce mi-a dat gag, mi-a dat ban permanent.
Dovada (Print la consola sau demo): https://postimg.cc/gallery/RmWYNxH

Multumesc pentru rclamatie (sv_anturaj 1) nu imi inspira nimic decat a reclama ascunsa al altui sv. regulamentul spune clar ca orice reclama se pedepseste cu ban! Si 2 la mana imi intri pe ts sa iti dau explicatii si iti ziceam dar tu incepi si injurii aiurea! pe ts era si M4riop0p dll next care te-au auzit si criticat pentru limbajul folosit 

https://imgur.com/a/VIMtjQp

Asta cu sv_anturaj1 nu e cine știe ce, nu e reclama sau alta chestie, e doar o prostie scrisa de unii, nu trebuia ban permanent, trebuia spus cu frumosul și plus cu înjurăturile pe ts, asta e altceva, dacă intri ts, intri sa discuți, nu sa te dai tu mare și începi sa înjuri, dacă nu ai un comportament adecvat ramai cu banul 

Paink1 poate confirma si ceilalti admini dll next si M4riop0p ca limbajul folosit de 70kgkid | Razvi pe ts  era de toata jena. Si nu accept injuraturi atat adresate mie cat si la adresa altor admini sau playeri! 

sv_anturaj1 e reclama la alt server? Vad ca ai o varsta si o ai degeaba vere. Las-o asa... 

Edited by 70kgkid Razvi

E destul de amuzant spunand de varsta si tu intri si injuri baiatul pe teamspeak.

Avand in vedere ca banul permanent a fost dat aiurea  eu zic ca meriti o a doua si ultima sansa. Injuraturile nu-si au locul pe acest server, daca vrei sa explici ceva o poti face si fara.

Încearcă sa păstrezi un limbaj adecvat pe server cât și pe ts, altfel vei fi sancționat, vei primi a doua șansă, vei primi unban, lasă IP și steam id sa îți scot banul

Ii dau dreptate la Viduka. Eram și eu TS iar băiatul a intrat și a înjurat. Corect era sa discuți frumos și fără injurii. În legătură cu banul dat aici a greșit Viduka care trebuia sa ii dea pe ore și nu permanent. Asta e. Se mai întâmplă. Spor la joc! 

22 hours ago, 70kgkid Razvi said:

sv_anturaj1 e reclama la alt server? Vad ca ai o varsta si o ai degeaba vere. Las-o asa... 

Pan`la urma , de ce " /me sv_anturaj 1 " ?

Care-i contextul in urma caruia s-a folosit add la /me , te-a deranjat vreun admin sau ... ?

Comanda de /me stim ptr ce este  ( Inactiv isi i-a mereu gag ptr abuz de /me , uneori isi da singur gag ) dar "sv_anturaj 1"  care-i faza ca nu-nteleg .

Mie mi se pare ( la prima vedere ) ca este o provocare sau poate ai vrut sa arati cuiva ca se baga-n seama .

Cat despre limbaj neadecvat ... eu cred ca esti constient ca nu este tolerat pe niciun TS sau sv de CS .

5 hours ago, 2peumurdar said:

Pan`la urma , de ce " /me sv_anturaj 1 " ?

Care-i contextul in urma caruia s-a folosit add la /me , te-a deranjat vreun admin sau ... ?

Comanda de /me stim ptr ce este  ( Inactiv isi i-a mereu gag ptr abuz de /me , uneori isi da singur gag ) dar "sv_anturaj 1"  care-i faza ca nu-nteleg .

Mie mi se pare ( la prima vedere ) ca este o provocare sau poate ai vrut sa arati cuiva ca se baga-n seama .

Cat despre limbaj neadecvat ... eu cred ca esti constient ca nu este tolerat pe niciun TS sau sv de CS .

sv_anturaj 1 e o gluma pe care am vazut la youtuberul str3su, nu cred ca are legatura cu suferinta sau ceva.

Asteptam decizia unui detinator.

Sa lase IP și steam id sa i se scoată banul, primește a doua șansă, dar sa aibe grija la limbaj de acum înainte

Am citit si aici.. am citit si logurile .. adminul in cauza a procedat corect ! Initial am anuntat ca iti voi scoate banul ... dar , pentru ca , avem o varsta , avem un regulament ... BANUL RAMANE !! Limbajul trivial si nesimtirea nu isi au locul la noi pe comunitate ! Adminul a procedat corect , dandu-ti ban permanent ! Faza cu _sv_anturaj .. e .... sa zicem. .. ca sa pari mai interesant .... ei bine, ai reusit ! Felicitari  si spor la joaca unde vrei tu ... aici NU ! ! ! ! TC !!!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...