Jump to content
Sign in to follow this  
FlaY

cerere unban FlaY

Recommended Posts

Ai primit ban pentru ca e wg.ul rosu, ai 3 cfg.uri care nu ar trebui sa fie acolo, sfatul meu este sa ștergi cs.ul pe care îl ai și descarca unul de pe site-ul wargods și revino cu un wg curat 

11 hours ago, PainK1 said:

Ai primit ban pentru ca e wg.ul rosu, ai 3 cfg.uri care nu ar trebui sa fie acolo, sfatul meu este sa ștergi cs.ul pe care îl ai și descarca unul de pe site-ul wargods și revino cu un wg curat 

ok asa am sa fac. sincer nu stiu ce sunt  cu cfu uri le alea. eu singurele comenzi pe care le bag in consola sunt: cl_righthand 0  bind mwheeldown+duck bindmwheelup+duck atat. in mare parte am cam uitat tot...am 2 sapt de cand m am apucat iar dupa o perioada foarte lunga.

am si eu niste ani de experienta in cs plus am adminat pe 3 servere (acum a ramas doar brand ul de ele)  e prima oara cand intampin problema asta si deabea acum stiu ce inseamna *wg* pe vremea mea erau altcumva..

daca stiam ca umblam cu mizerii te asigur ca nu imi mai pierdeam timpul sa imi fac cont pe forum si sa ma contrazic aici cu voi! 

mersi!

Acele configuri sunt de la cs ul pe care îl ai, nu trebuie sa le bagi tu, pentru ca acel cs le are deja, eu ți-am spus sfatul meu 

ok am inteles. l am si dezinstalat deja. 

am reusit sa imi recuperez contul steam si l am instalat de pe steam dar am o problema cand intru in joc imi trepideaza-sare imaginea si nu inteleg de ce

poate isi rupe cineva putin din timpul lui si ma ajuta 

scuze de offtopic. nick steam: FlaY 

mersi!

Vei primi unban ! Intra pe teamspeak3 : ts.fanmix.ro si vei primi ajutor pentru a seta jocul !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...