Jump to content
Sign in to follow this  
ratay

reclamatie viduka

Recommended Posts

Numele dvs:ratay
Numele adminului reclamat:viduka
Data si ora: 00:20 14.11
Motiv reclamatie:ban fara motiv,defapt destroy urmat de ban,fac 20-25 de frage si imi da ban...
Dovada (Print la consola sau demo):

Ratay da-mi voie sa iti explic pentru ce ai luat ban si distroy...pentru cod ai luat nu pentru altceva si iti prezint demoul ca atare sa il verifici si daca ai nevoie de suport sa vezi detaliile iti dau programul de scanat sa te convingi singur. Ai jucat cu no spread. ceea ce reprezinta cod.

dovada http://www.fileshare.ro/e3427391656

astept si alti admini sa se pronunte la cererea ta. Si daca mai vrei sa joci cu noi te rog delimiteaza-te de coduri si magarii de astea pentru ca sti bine ca noi jucam de placere si facem si caterinca. asa ca alege ce vrei joci cu cod si pleci sau stai si joci curat

stai cuminte sefule,m am jucat 6 mixuri la rand fara sa ies din cs daca era sa am cod se vedea acolo,pe demo ul ala nici macar nu am batut om asa ca nu stiu cum functioneaza programul tau dar...lasa te

M-am uitat si eu la demo, ratay nu a facut niciun kill, nu inteleg ce program ai viduka dar nu poate sa functioneze nimic daca omul nici macar nu trage in altcineva :))

Unban.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...